slayer_bulia: (Sith)
[personal profile] slayer_bulia

Розумію що може комусь зіпсую враження, але я попереджав, щоб спойлери не читали, а я, як справжній фанат я не можу мовчати :)
Так от, які мої враження від 7го епізоду? Дуже змішані. По перше - всі ті нерди і хейтери та "справжні фанати" які завжди знали як краще, і засирали весь інтернет потоками прокльонів на пріквели та особисто Лукаса - радійте! Вам підфартило, тепер ви можете жерти фан-сервіс, обмазатись фан-сервісом та дрочити навприсядки від щастя! 7мий епізод саме для вас - тупо копі-паста 4го (а я завжди казав - копі-пейст - зло :)), де все таке саме, але більше! Ось вам клон Імперії, ось вам Зірка Смерті-переросток, ось вам гігантська голограма нового ГлавГада і тп. Сюжет - якомусь дроіду дали секретну мапу, він втік від клона Імперії на планету-клон Татуїна, потім герої втікають на Міленіум Фалконі, попадають у клон-Кантіну, потім летять одночасно і визволяти дівчину з нової Зірки Смерті-переростка, і її підривати. Також просто купа мікрофанс-сервіса, аля підколки про криворуких штурмовиків, ходячий килимок і таке інше.
Просто вбило те що головні герої просто якісь гіпер-генії - негроштурмовик працювавший на зірці смерті-переростку асенізатором, ідеально стріляє з гармати Тисячолітнього Сокола, дівчина, яка ніколи не брала в руки бластер, валить штурмовиків що той снайпер, потім ВНЄЗАПНО усвідомлює що вона джедай і сходу як прокачаний форс-юзер роздає телепатичні накази та махає світловою шабелюкою. Вчитися? Ні, це не про нас - кожен може бути джедаєм, треба лише захотіти %) (а комусь бачте колись мідіхлоріани око кололи -ось вам цілком магічна Сила, опановувати керування якою навіть і не треба - і так покатить).
Знято все цілком пристойно, літає, пуляє і вибухає як має бути. Нові герої грають добре, та дівчина Рей дуже натуральна і жива якась. Харрісон Форд все ще давить харизмою. Хороших моментів є пристойна кількість, але нема як на мене головного - міфу. Вони скопіювали з 4го епізоду кістяк сюжету, та візуалку, але не кістяк міфу. Не має того як архітипічний юнак, зустрічає сивого мудреця, разом з яким відправляється вбивати дракона (при тому в процесі ризикуючи стати драконом). Лукас свого часу зачитувався "Героєм з тисячею облич", а от Абрамс так виглядає, фанатів від Зоряних війн, і це фундаментальна різниця.
Не давно в Лукаса питали, що він думає після перегляду 7го епізоду - він сказав - "фани його полюблять". Також він сказав, що його ідеї не використали, бо він хотів просто розповісти чергову історію, а діснеєвці хотіли вдовільнити фанів. Так ось - я думаю він правий, і так і буде. Але я особисто завжди поважав і розумів в Лукасі саме оце право творця творити те чого він сам хоче, а не того що від нього чекають фани. Навіть враховуючи те, що не все йому вдавалось добре - але все було зроблено саме так як він хотів. I did it my way, як співається в одній відомій пісні. Саме так і мають створюватись твори.
В цьому фільмі Імперію замінив новий Верховний Порядок, так ось - я оголошую себе єретиком Старого Порядку, і кажу - заберіть свого темного істеричку з дебільним неканонічним мечем і поверніть мені мого Трауна! :)

Date: 2015-12-18 12:09 am (UTC)
From: [identity profile] graf-andrey.livejournal.com
Поддерживаю вашу рецензию более чем полностью!
Я, как человек не на словах знакомый с фехтованием, весь фильм спрашивал себя и сидящих рядом, нахрена ему такая гарда? Он же сам себе запястье поранит, бедненький!
А когда он (кстати, я не запомнил, как его зовут?!)начал вкручивать эту гарду, во время клинча, в плечо противнику, я вслух порекомендовал Главгаду купить световой штопор.

Date: 2015-12-18 08:05 am (UTC)
From: [identity profile] slayer-bulia.livejournal.com
Меч вообще безсмысленный, если ударить в перекрестие этой гарды он развалится - в чём смысл гарды тогда?

Date: 2015-12-18 12:05 pm (UTC)
From: [identity profile] orestk.livejournal.com
Мені ще цікаво як би діснеївці в світлі технології виготовлення лайтсейбера пояснювали наявність цеї гарди)

Date: 2015-12-21 11:49 am (UTC)
From: [identity profile] sir-ektor.livejournal.com
Звёздные войны для самых маленьких. Для таких, кому даже эфоки сложными покажутся, Дроид-мячик, карта галактики-пазл, старые актёры в ролях статистов-дыбилов и жирный крест на огромном материале да и просто всех предпосылках 6-го эпизода.

Profile

slayer_bulia: (Default)
slayer_bulia

April 2016

S M T W T F S
     12
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 03:55 am
Powered by Dreamwidth Studios