slayer_bulia: (Sith)
[personal profile] slayer_bulia

Розумію що може комусь зіпсую враження, але я попереджав, щоб спойлери не читали, а я, як справжній фанат я не можу мовчати :)
Так от, які мої враження від 7го епізоду? Дуже змішані. По перше - всі ті нерди і хейтери та "справжні фанати" які завжди знали як краще, і засирали весь інтернет потоками прокльонів на пріквели та особисто Лукаса - радійте! Вам підфартило, тепер ви можете жерти фан-сервіс, обмазатись фан-сервісом та дрочити навприсядки від щастя! 7мий епізод саме для вас - тупо копі-паста 4го (а я завжди казав - копі-пейст - зло :)), де все таке саме, але більше! Ось вам клон Імперії, ось вам Зірка Смерті-переросток, ось вам гігантська голограма нового ГлавГада і тп. Сюжет - якомусь дроіду дали секретну мапу, він втік від клона Імперії на планету-клон Татуїна, потім герої втікають на Міленіум Фалконі, попадають у клон-Кантіну, потім летять одночасно і визволяти дівчину з нової Зірки Смерті-переростка, і її підривати. Також просто купа мікрофанс-сервіса, аля підколки про криворуких штурмовиків, ходячий килимок і таке інше.
Просто вбило те що головні герої просто якісь гіпер-генії - негроштурмовик працювавший на зірці смерті-переростку асенізатором, ідеально стріляє з гармати Тисячолітнього Сокола, дівчина, яка ніколи не брала в руки бластер, валить штурмовиків що той снайпер, потім ВНЄЗАПНО усвідомлює що вона джедай і сходу як прокачаний форс-юзер роздає телепатичні накази та махає світловою шабелюкою. Вчитися? Ні, це не про нас - кожен може бути джедаєм, треба лише захотіти %) (а комусь бачте колись мідіхлоріани око кололи -ось вам цілком магічна Сила, опановувати керування якою навіть і не треба - і так покатить).
Знято все цілком пристойно, літає, пуляє і вибухає як має бути. Нові герої грають добре, та дівчина Рей дуже натуральна і жива якась. Харрісон Форд все ще давить харизмою. Хороших моментів є пристойна кількість, але нема як на мене головного - міфу. Вони скопіювали з 4го епізоду кістяк сюжету, та візуалку, але не кістяк міфу. Не має того як архітипічний юнак, зустрічає сивого мудреця, разом з яким відправляється вбивати дракона (при тому в процесі ризикуючи стати драконом). Лукас свого часу зачитувався "Героєм з тисячею облич", а от Абрамс так виглядає, фанатів від Зоряних війн, і це фундаментальна різниця.
Не давно в Лукаса питали, що він думає після перегляду 7го епізоду - він сказав - "фани його полюблять". Також він сказав, що його ідеї не використали, бо він хотів просто розповісти чергову історію, а діснеєвці хотіли вдовільнити фанів. Так ось - я думаю він правий, і так і буде. Але я особисто завжди поважав і розумів в Лукасі саме оце право творця творити те чого він сам хоче, а не того що від нього чекають фани. Навіть враховуючи те, що не все йому вдавалось добре - але все було зроблено саме так як він хотів. I did it my way, як співається в одній відомій пісні. Саме так і мають створюватись твори.
В цьому фільмі Імперію замінив новий Верховний Порядок, так ось - я оголошую себе єретиком Старого Порядку, і кажу - заберіть свого темного істеричку з дебільним неканонічним мечем і поверніть мені мого Трауна! :)
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

slayer_bulia: (Default)
slayer_bulia

April 2016

S M T W T F S
     12
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 12:06 am
Powered by Dreamwidth Studios