slayer_bulia: (В гостях у сказки)
[personal profile] slayer_bulia
Метою нашої поїздки в Валенсію було забрати новий інструмент Kings & Beggars, який для нас зробив майстер Asier De Benito. Замовили ми його 2 роки тому, але спочатку Асьє переїзжав, потім в нас в країні почалась революція і нам було не до того, а потім народилась Злата. І от нарешті ми зайшли в мастерню і побачили футляр з цитолем. Асьє спитав чому ми відразу його не відкриваємо, ми відповіли що хочемо спочатку подивитись по сторонах і розтягнути задоволення :)))


В майстерні досить багато різних інструментів: скрипки, фіделі, цитолі та інші, ще екзотичніші. Там жеж лежить і дерево для виготовлення наступних, причому деякі сорти досить рідкісні, наприклад Асьє показав  нам 200 річний шматок дерева, яке колись було досить поширене в цьому регіоні, а зара занесено в Червону книгу, а конкретно цей шматок раніше був частиною старої хати в горах, коли такі сатри хати розвалюються, такі майстри як Асьє шукають там матеріали :)


Інструменти в процесі виготовлення

І от нарешті ми відкрили футляр і побачили наш басовий цитоль.Цитоль - давній предок гітари, який часто згадується поетами 13 - 15 сторіччь, також зустрічається на різних мініатюрах, як ось наприклад :


А це, реконструкція цитоля, скульптурне зображення якого можна побачити над входом в один з соборів Валенсії.

Ребек- старовиний музичний інструмент, який вплинув на розвиток всіх скрипкових інструментів. Конкретно цей є реконструкцією з манускріпту XIII сторіччя Cantigas de Santa Maria.

А це чаранго - латиноамериканський інструмент з родини лютневих, коли конкістадори прийшли на ті землі, вони принесли свої інструменти та музику, з часом вони почали використовувати місцеві матеріали при виготовлені нових. В чаранго корпус традиційно робили з панциря броненосця, зара вбивати їх заради панциря заборонено, але знов ж таки в горах, індіанці розводять броненосців для харчування, і ще роблять традиційні чаранго. Цьому конкретному інструменту більше 50 років.

А потім Асьє повіз нас в ресторан в якомусь гірському селі, щоб ми спробували справжню паелью - і я скажу вам, в містах паелья дійсно не до порівнняня, ця була просто неймовріно смачною!

created by picasa2html.com


Date: 2016-03-09 10:37 am (UTC)
From: [identity profile] orestk.livejournal.com
Вах, крутяк!
Офігєнна майстерня, окремо дяка за відео.
Ну і бум слухать новий інструмент на концертах

Date: 2016-03-09 11:15 am (UTC)
From: [identity profile] slayer-bulia.livejournal.com
Будь-ласка :) Сам не можу дочекатись почути його на концерті :)

Date: 2016-03-09 08:49 pm (UTC)
From: [identity profile] kamienczanka.livejournal.com
Круто. Така відданість дружини автентичній, справжній музиці, викликає велику повагу. Як і поведінка Злати - ех. в нас теж були деньки, коли з Грицем було класно мандрувати.

Date: 2016-03-10 08:23 am (UTC)
From: [identity profile] slayer-bulia.livejournal.com
Можливо Злата теж скоро не дасть нам з нею мандрувати :) Час покаже :) Хоча я дуже сподіваюсь на протилежне ;)

Profile

slayer_bulia: (Default)
slayer_bulia

April 2016

S M T W T F S
     12
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 03:56 am
Powered by Dreamwidth Studios